3/4 Čtveráčku – odškrtnuto

No …
Dnešní etapu jsme odstartovali ještě o půl hodiny dřív, než ty dvě předešlé v domnění, že se zbavíme časového presu. Do něho jsme se ale dostali hned po startu.
Překvapeni silným větrem a zimou jsme se po uběhnutých 100 metrech vraceli zpět k autu pro zapomenuté pití a málem i mapu. Bohužel to nebylo vše. Rozhodilo nás to natolik, že jsme si v hlavě otočili trojúhelník silnic, obklopující Kojál a vyrazili úplně opačným směrem. Po chvílí bloudění na poli jsme se nevěřícně ocitli v Krásensku (chápu že Krásensko není ani zdaleka podobné Podomí, kde jsme chtěli vyběhnout, ale vy zas musíte pochopit, že tma a zima značně rozhodí i zkušené orientační běžce). Po rozdýchání této nemilé situace jsme se vrátili na trať a pokračovali už vcelku bez problémů. Mapu jsme sice museli vytahovat častěji, než na předešlých etapách, ale k většímu bloudění již nedošlo.
Menší krize přišla za obcí Bukovinka, ale ty poslední tři kilometry už prostě člověk nějak došomtá.

Zítra už konečně finále. Budeme se na Vás těšit na startu v Březině, odkud zkusíme doběhnout společně s ostatními do Adamova. Konečně etapa která bude kratší. :-) Dnešních 20 km (+ radši nevím kolik jsme při bloudění naběhali navíc) nás trochu zmohlo.

DSCN2908

Posted in Nezařazené.