Padesátka v Itálii

Česká výprava ultramaratonců v čele s Danem Orálkem se opět zúčastnila závodu s názvem 50 km di Romagna. Je to jeden z pěti nejvýznamnějších závodů Italského poháru ultramaratonců s mezinárodní účastí. Dan Orálek doběhl na šestém místě v čase 3:12:40. Výborný čas zaběhl člen Blanenského Horizont Kola Novák teamu. Cíl protnul v čase 3:46:51 na 40. místě. Poprvé si tuto náročnou trať vyzkoušel Jan Macura (Horizont Kola Novák team), který skončil na 124. místě s časem 4:19:31. Na 173. pozici doběhl Zdeněk Novák (Horizont Kola Novák team) s časem 4:28:39. V čase 4:31:51 a na 194. místě závod dokončil Jiří Bezrouk ze Křtin. Úžasný výkon předvedla Alena Žákovská (Horizont Kola Novák team). Trať zdolala v čase 4:43:37 na 249. pozici. V propůjčeném dresu teamu Horizont Kola Novák běžel Tomáš Odehnal, který závod dokončil v čase 4:58:02. Závod si nenechala ujít ani Vilma Podmelová, která skončila celkově na 511. místě a cílem proběhla v čase 5:38:27.