Sortiment

V našem obchodě naleznete velké množství sortimentu pro Vaše cyklo a outdoor vyžití. Většinu zboží, co máme aktuálně na skladě, si můžete přímo u nás vyzkoušet, takže budete vědět, co Vám nejlépe sedí a vyhovuje. Touto většinou se myslí převážně kola, elektrokola či oblečení, které je třeba před koupí vyzkoušet. S výběrem vhodného zboží Vám rádi pomůžeme přímo na prodejně.

U nás máte jedinečnou možnost vyzkoušet si čelovku od firmy Petzl. Ještě před koupí tedy víte přesně, která čelovka Vám nejvíce vyhovuje a zjistíte její vlastnosti v praxi.

Dále nabízíme prodej a servis elektrokol. Nejenom tedy, že před koupí si u nás elektrokolo vyzkoušíte a vyberete si elektrokolo přímo pro Vás, ale také se Vám postaráme o následný servis po celou dobu života Vašeho elektrokola. Pouze prodejem to u nás nekončí ani u ostatních produktů, díky kvalitnímu servisu se staráme o vše, co Vám prodáme.

Pokud byste náhodou v našem obchodě nenašli přesně to, co Vám vyhovuje, nevěste hlavu. Rádi Vám zajistíme vše, co bude v našich silách a bude to pro Vás nachystáno na obchodě. Převážně u kol Vám můžeme zajistit kolo, které nemáme vystavené na prodejně. Pokud se nachází v katalogu kol od vybraných výrobců, zajistíme Vám ho dle Vašich požadavků, a to už do 2 dnů od objednání. Více v sekci Kola.